antradienis, rugpjūčio 25, 2015

Plastikiniai langai balkonų stiklinimui: pagrindiniai privalumai

Plastikiniai langai ir balkonų stiklinimas

Įstiklintas balkonas yra ne tik patogus, bet ir praktiškas. Jame galima leisti laisvalaikį apsisaugant nuo vėjo ir lietaus lašų. Įstiklinus balkoną, padidėja ir paties buto vertė bei estetinis vaizdas. Pasirinkus balkono stiklinimo sistemą, nepakis statinio išvaizda, tačiau visa tai suteiks pastatui išbaigtumo, o balkoną optimaliai saugos bet kurį metų sezoną.
Balkono įstiklinimas plastikiniais langais neleidžia iš buto taip greitai išeiti šilumai, ypač kai kalbama apie nerenovuotus namus, kurie nepasižymi gera šilumos izoliacija ir sandarumu. Balkono įstiklinimas – ir puiki alternatyva tiems, kurie svarsto, kaip išvengti didelio iš gatvės sklindančio triukšmo. Į įstiklintą balkoną nepatenka jokie krituliai, lapai, kitos šiukšlės, tad plastikiniai langai – gera išeitis mėgstantiems švarą ir tvarką.

Plastikiniai langai stiklinamiems balkonams

Balkonų stiklinimui naudojami tokie pat kaip ir įprasta langai, tik papildomai dar panaudojamos specialios kampinės jungtys, todėl įstiklinti galima įvairių formų, net ir, pavyzdžiui, apvalius balkonus. Plastikiniai profiliai gali būti ne tik klasikinių baltos, pilkos ar kt. spalvų, bet ir spalvoti, medžio imitacijos ir panašiai. Galima pasirinkti ir atvėrimo kryptis – langus ir atversti, ir visiškai atidaryti. Kuo daugiau varčių, tuo, tikėtina, ir didesnė bus įstiklinto balkono kaina. Beje, ją labai nulemia balkono dydis: kuo didesnis balkonas, tuo, daugiau langų reikia, o dėl to kyla ir įkainiai. Balkono įstiklinimas gali kainuoti nuo maždaug 200 iki 500 eurų, išskirtiniais atvejais – ir daugiau. Stiklinant balkonus plastiku sumontuojamos įvairių tipų orlaidės.
Dabar daugelis žmonių netgi atsisako balkonų, išgriaudami sieną tarp svetainės ar miegamojo kambarių. Apšiltinant buvusio balkono sienas, pasirinkus geriausios kokybės plastikinius langus, taip galima sukurti papildomą erdvę, kuri džiugina šeimos narius ir leidžia geriau išnaudoti kiekvieną nedidelio buto kvadratinį metrą.
Stiklinant plastikiniais langais reikia atkreipti dėmesį, jei ruošiamasi balkoną apšiltinti iš vidaus. Dar prieš stiklinimą reikia atlikti matavimus. Beje, apšiltinus balkoną, jis gali tapti ne tik darbo kampeliu, bet ir dar viena gyvenamąja erdve namuose, mini žiemos sodu, oranžerija, dekoratyviniu mini šiltnamiu ir kt. Pagal užsakovų poreikius įmonės gali pasiūlyti paprastą StandART balkonų stiklinimą ir stiklinimą EnergyART, kur ypač daug dėmesio skiriama balkono šilumai ir sandarumui.
Ypatingą dėmesį specialistai rekomenduoja atkreipti besirengiantiems įstiklinti pirmojo aukšto balkonus. Šiuo atveju galima užsisakyti specialius apkaustus, kurie saugos nuo įsilaužimų. Taip pat galima rinktis specialias rakinamas rankenėles, kurios taip pat suteikia daugiau saugumo.
Daug privalumų galima išvardyti kalbant apie plastiko profilius. Jie pasižymi ilgaamžiškumu, nerūdija. Plastikiniai langai – nepavaldūs laikui, nes kartą suinvestavus santykinai nedidelę sumą, rezultatas išlieka apie pusę šimto metų.
Plastikinėms balkono konstrukcijoms nereikia kažkokios ypatingos priežiūros. Pakanka profilius tik nuvalyti drėgnu skudurėliu, o jiems esant labai nešvariems gali praversti ir specialus valiklis.
Pasirinkus stiklinti balkonus plastikiniais langais, paprasta sukurti vientisą vaizdą, nes plastikinius balkono langus galima rinktis tokius, kokiais buvo įstiklintas ir visas butas.
Vis dar galima rasti nemažai balkonų, įstiklintų mediniais langais. Tačiau medienos didžiausias minusas – kad ją reikia perdažyti, o medinių langų detalės, ypač tos, kurios yra iš lauko pusės, rūdija. Tuo tarpu plastiko profiliai pasižymi antikorozinėmis savybėmis ir nerūdija, nekeičia savo spalvos ir nuo saulės neišblunka, jų nereikia dažyti.
Šiandien plastikas, iš kurio gaminami plastikiniai langai Vilniuje, jau yra laikomas ekologišku, nes jį galima visiškai perdirbti. Asmuo ar šeima, kurios balkonas įstiklintas, prisideda ir prie gamtos resursų išsaugojimo.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą