ketvirtadienis, rugsėjo 10, 2015

Plastikinių langų eksploatacija

Plastikinių langų eksploatacija – ką reikėtų žinoti po plastikinių langų sumontavimo namuose?

Vis daugiau žmonių visame pasaulyje ir Lietuvoje renkasi plastikinius langus. Kodėl plastikiniai langai tokie populiarūs ir kuo pasižymi jų eksploatacija? Visa tai ir dar daugiau ir panagrinėsime šiame straipsnyje.
Plastikinių langų gamintojai pateikia gausybę argumentų, kodėl plastikinius langus verta rinktis. Trumpai – jie paprastai įrengiami ir eksploatuojami, patvarūs, ilgai tarnaujantys, gerai izoliuojantys garsą bei šilumą, plastikiniai langai „nebijo“ nei stipraus lietaus, nei sniego, nei apledėjimo ar kitų panašių gamtos reiškinių. Tačiau norint, jog jų privalumai dar labiau išryškėtų, namuose turintiems plastikinius langus žmonėms dėmesį reikia atkreipti į kelis pagrindinius dalykus.

Patalpų vėdinimas

Kad namuose gyvenantys žmonės būtų sveiki ir gerai jaustųsi, namus būtina vėdinti. Šviežio ir gaivaus oro reikia visam organizmui, tai ir prevencinė priemonė norint užkirsti kelią kai kurioms ligoms. Blogas oras, o tiksliau deguonies trūkumas, veikia neigiamai, jam tvyrant prasčiau veikia smegenys, sunkiau susikaupti. Dėl to reikėtų žinoti, jog plastikiniai langai yra itin sandarūs ir oras savaime pro juos nepatenka. Jei namuose nėra ventiliacijos ir vėdinimo sistemų, oro cirkuliacija gali ir visiškai nevykti, garai ima kondensuotis ant langų stiklų – jie matomi stiklo paketo paviršiuje. Jei neseniai pasikeitėte langus ir anksčiau garai nesikaupdavo, žinokite, kad anksčiau langai nebuvo sandarūs ir kokybiški.
Visiškai nevėdinant patalpų jose susidaro drėgmės perteklius, gali atsirasti ir pelėsis, kurį ypač sunku išnaikinti. Dėl neigiamos pelėsio įtakos gali imti irti namo konstrukcijos. Kai kuriuose plastikiniuose languose yra sumontuotos specialiai ventiliacijai skirtos orlaidės, o jei jų nėra, langus reikia bent kelis kartus per dieną trumpam atverti ir įleisti šviežio oro. Skubantiems, neturintiems laiko, namuose praleidžiantiems nedaug laiko pakaks patalpas išvedinti kartą-du per dieną. Jei lauke vėsu, net ir vėdinimas ne visuomet padeda atsikratyti tvyrančios drėgmės. Todėl patarimas būtų toks – neatšaldyti kambario temperatūros žemiau 15 laipsnių Celsijaus, nes šaltas oras prastai absorbuoja drėgmę lyginant su šiltu.

Kelios vėdinimo taisyklės

·         Geriausia kambarius vėdinti ryte. Gausiausiai vėdinami turi būti vonia bei miegamasis.
·         Dieną kambarius vėdinti reikėtų 3-4 kartus, sudarant skersvėjį. Vėdinti reikėtų ir po maudynių ar pagaminus valgį. Geriausia vėdinti plačiai atvėrus langus, kelias minutes.
·         Jei namuose šildymas – autonominis, vėdinant šilumą galima prisukti ar net ir trumpam visiškai išjungti. Tokiu būdu pavyks optimizuoti šildymo kaštus.
·         Stenkitės, kad temperatūra kambaryje svyruotų 5 laipsnių amplitudėje – plastikiniai langai žiemą taip pat neturėtų būti laikomi atdari visą parą. Antraip atvėsta sienos ir lubos, o ant jų atvėsusių geriau kaupiasi kondensatas.

Kaip valyti plastikinius langus?

Valyti plastikinius langus gana paprasta, jų nereikia taip saugoti kaip medinių, kuriuos dar ir tenka perdažyti. Plastikinių langų valymui pakaks paprasto vandens ir/ar specialių valiklių, buitinių valymo priemonių. Galima naudoti ir PVC profilių valiklius, nuvalančius ir atnaujinančius lango paviršių.
Langų rėmams valyti nereikėtų naudoti abrazyvinių, šiurkščių dalelių turinčių valiklių, valiklių, pagamintų benzino pagrindu, nes jie gali pažeisti lango paviršių. Stiklams valyti tinka įprasti stiklų, veidrodžių valikliai.

Kitos rekomendacijos

Renkantis plastinius langus, labai svarbu kokybiški apkaustai, padedantys lengvai ir sklandžiai atverti langus. Nors pačių apkaustų eksploatacija nėra niekuo išskirtinė ar sudėtinga, visgi gamintojai rekomenduoja perskaityti naudojimo, priežiūros instrukcijas. Kartą per metus alyva reikėtų patepti judančiąsias apkaustų dalis, ritinėlius – tai pailgins langų (balkonų durų) tarnavimo laiką.
Jei norite optimalios kainos ir kokybės santykio, puikiausias pasirinkimas – „Geneo“ plastikiniai langai Vilniuje ir visoje Lietuvoje! 

antradienis, rugpjūčio 25, 2015

Plastikiniai langai balkonų stiklinimui: pagrindiniai privalumai

Plastikiniai langai ir balkonų stiklinimas

Įstiklintas balkonas yra ne tik patogus, bet ir praktiškas. Jame galima leisti laisvalaikį apsisaugant nuo vėjo ir lietaus lašų. Įstiklinus balkoną, padidėja ir paties buto vertė bei estetinis vaizdas. Pasirinkus balkono stiklinimo sistemą, nepakis statinio išvaizda, tačiau visa tai suteiks pastatui išbaigtumo, o balkoną optimaliai saugos bet kurį metų sezoną.
Balkono įstiklinimas plastikiniais langais neleidžia iš buto taip greitai išeiti šilumai, ypač kai kalbama apie nerenovuotus namus, kurie nepasižymi gera šilumos izoliacija ir sandarumu. Balkono įstiklinimas – ir puiki alternatyva tiems, kurie svarsto, kaip išvengti didelio iš gatvės sklindančio triukšmo. Į įstiklintą balkoną nepatenka jokie krituliai, lapai, kitos šiukšlės, tad plastikiniai langai – gera išeitis mėgstantiems švarą ir tvarką.

Plastikiniai langai stiklinamiems balkonams

Balkonų stiklinimui naudojami tokie pat kaip ir įprasta langai, tik papildomai dar panaudojamos specialios kampinės jungtys, todėl įstiklinti galima įvairių formų, net ir, pavyzdžiui, apvalius balkonus. Plastikiniai profiliai gali būti ne tik klasikinių baltos, pilkos ar kt. spalvų, bet ir spalvoti, medžio imitacijos ir panašiai. Galima pasirinkti ir atvėrimo kryptis – langus ir atversti, ir visiškai atidaryti. Kuo daugiau varčių, tuo, tikėtina, ir didesnė bus įstiklinto balkono kaina. Beje, ją labai nulemia balkono dydis: kuo didesnis balkonas, tuo, daugiau langų reikia, o dėl to kyla ir įkainiai. Balkono įstiklinimas gali kainuoti nuo maždaug 200 iki 500 eurų, išskirtiniais atvejais – ir daugiau. Stiklinant balkonus plastiku sumontuojamos įvairių tipų orlaidės.
Dabar daugelis žmonių netgi atsisako balkonų, išgriaudami sieną tarp svetainės ar miegamojo kambarių. Apšiltinant buvusio balkono sienas, pasirinkus geriausios kokybės plastikinius langus, taip galima sukurti papildomą erdvę, kuri džiugina šeimos narius ir leidžia geriau išnaudoti kiekvieną nedidelio buto kvadratinį metrą.
Stiklinant plastikiniais langais reikia atkreipti dėmesį, jei ruošiamasi balkoną apšiltinti iš vidaus. Dar prieš stiklinimą reikia atlikti matavimus. Beje, apšiltinus balkoną, jis gali tapti ne tik darbo kampeliu, bet ir dar viena gyvenamąja erdve namuose, mini žiemos sodu, oranžerija, dekoratyviniu mini šiltnamiu ir kt. Pagal užsakovų poreikius įmonės gali pasiūlyti paprastą StandART balkonų stiklinimą ir stiklinimą EnergyART, kur ypač daug dėmesio skiriama balkono šilumai ir sandarumui.
Ypatingą dėmesį specialistai rekomenduoja atkreipti besirengiantiems įstiklinti pirmojo aukšto balkonus. Šiuo atveju galima užsisakyti specialius apkaustus, kurie saugos nuo įsilaužimų. Taip pat galima rinktis specialias rakinamas rankenėles, kurios taip pat suteikia daugiau saugumo.
Daug privalumų galima išvardyti kalbant apie plastiko profilius. Jie pasižymi ilgaamžiškumu, nerūdija. Plastikiniai langai – nepavaldūs laikui, nes kartą suinvestavus santykinai nedidelę sumą, rezultatas išlieka apie pusę šimto metų.
Plastikinėms balkono konstrukcijoms nereikia kažkokios ypatingos priežiūros. Pakanka profilius tik nuvalyti drėgnu skudurėliu, o jiems esant labai nešvariems gali praversti ir specialus valiklis.
Pasirinkus stiklinti balkonus plastikiniais langais, paprasta sukurti vientisą vaizdą, nes plastikinius balkono langus galima rinktis tokius, kokiais buvo įstiklintas ir visas butas.
Vis dar galima rasti nemažai balkonų, įstiklintų mediniais langais. Tačiau medienos didžiausias minusas – kad ją reikia perdažyti, o medinių langų detalės, ypač tos, kurios yra iš lauko pusės, rūdija. Tuo tarpu plastiko profiliai pasižymi antikorozinėmis savybėmis ir nerūdija, nekeičia savo spalvos ir nuo saulės neišblunka, jų nereikia dažyti.
Šiandien plastikas, iš kurio gaminami plastikiniai langai Vilniuje, jau yra laikomas ekologišku, nes jį galima visiškai perdirbti. Asmuo ar šeima, kurios balkonas įstiklintas, prisideda ir prie gamtos resursų išsaugojimo.

ketvirtadienis, liepos 30, 2015

Plastikiniai langai ir jų priežiūra

Kaip prižiūrėti plastikinius langus?

Plastikinių langų priežiūra nėra sudėtinga ar išskirtinė, tačiau norint, jog jie tarnautų ilgai ir atliktų savo visas funkcijas, reikia juos tinkamai prižiūrėti. Plastikiniai langai Vilniuje montuojami seniausiai, tad specialistai žino su kuo susiduriama dažniausiai ir teigia, jog problemos kyla būtent dėl to, kad pamirštama viena ar kita profilaktinė priemonė, užtikrinanti langų ilgaamžiškumą. Tad šiame straipsnyje aptarsime tai ką turite žinoti apie plastikinių langų priežiūrą.

Tarpinės yra greičiausiai susidėvinti plastikinių langų detalė

 Jei plastikiniai langai dažnai praverti ar atidaryti, tuomet ant tarpinių nusėda nemažai dulkių bei purvo, ypač jei gyvenama arčiau judrios gatvės. Todėl tarpines karts nuo karto reikėtų nuvalyti (bent jau du kartus per metus). Juk švara – geriausia problemų prevencija. Taip pat tarpines reikia patepti alyva ar specialiu tepalu skirtu tepti plastikinių langų tarpinėms. 


plastikiniu langu tarpines


Tai, žinoma, reikėtų padaryti nuvalius tarpines. Tuo tarpu pastebėjus, jog tarpinės skeldėja, plyšta, trupa – jas reikia pakeisti naujomis. Tarpinės keičiamos kas 3-5 metus, paprastai per tiek laiko jos susidėvi.
Dar vienas svarbus profilaktinis veiksmas du kartus per metus – varsčios prispaudimo prie rėmo sureguliavimas. Artėjant žiemai reikia prisukti, kad varsčia prisispaustų labiau, tuo tarpu pavasarį reikia atleisti. Tai svarbu, nes temperatūrų kaita ir langų elementų plėtimasis bei traukimasis daro įtaką lango sandarumui bei dėvėjimuisi, o paprastas varsčios pareguliavimas šešiakampiu (tą gali atlikti kiekvienas namų šeimininkas) užtikrina ilgesnį langų naudojimą.
Po kelių metų naudojimosi plastikiniais langais namų šeimininkai iškelia problemą – varstomų langų tarpuose (rėmuose) pradeda kauptis vanduo. Kartais jis net pradeda veržtis pro kraštus  ir tekėti ant palangių. 

Problema – užsikišusi drenažo sistema

Kad taip neatsitiktų, reikia reguliariai išvalyti varstomų langų tarpus ir išvalyti drenažo ertmes pro kurias vanduo turėtų galimybę pasišalinti į išorę. Išvalyti galima tiesiog stipresne srove, pavyzdžiui, pasitelkus guminę kriaušę, pučiant vandenį į drenažo skylutę. Kartais stipriai užsikišus ertmei tenka panaudoti ir ploną daiktą, pavyzdžiui, sąvaržėlę, vielutę ar adatą.
Didelis plastikinių langų privalumas palyginus su mediniais – jų nereikia dažyti. Tačiau nuo valymo nepabėgsite. Plastikinių langų valymas nesudėtingas, užtenka paprasčiausio vandens bei įprastų namuose naudojamų valymo priemonių. Žinoma, idealus variantas PVC  profilių valymo priemonės, kurios ne tik gerai nuvalo plastikinius profilius, tačiau ir atnaujina, suteikia blizgesį. Taip nuvalius langus jie atrodo kaip nauji. Jų galima įsigyti iš langų gamintojų ar profesionalios buitinės chemijos parduotuvėse. Kadangi plastikiniai langai yra padengti antikoroziniu sluoksniu, jų negalima valyti priemonėmis, kuriose yra abrazyvinių dalelių, langų negalima šveisti, trinti aštriomis kempinėmis ar šveistukais.

Verta pastebėti, jog langų rasojimas ir pelėsio atsiradimas namuose siejamas su plastikiniais langais. Visgi tai ne langų problema, o ventiliacijos stoka kambaryje. Žinoma, plastikiniai langai yra sandarūs ir užtikrina, jog į kambarį nepateks šaltis, todėl  apie ventiliaciją reikia galvoti atskirai. Iš tiesų apie tai reikėtų pagalvoti dar prieš įsirengiant plastikinius langus ir rinktis langus su orlaide ar savaimine ventiliacijos sistema. Geriausi prevencija nuo pelėsio ir šiaip sveika praktika yra kasdien kelioms minutėms plačiai atverti langus ir išvėdinti kambarį. Tą reikia daryti ir žiemą nebijant, jog kambarys išvės. Priešingai – šviežias oras įšyla daug greičiau, tad šilumos nuostolio nepajausite. Nuolat vedinami kambariai išvengia pelėsio atakos, plastikiniai langai nerasoja, o gaivus oras yra daug sveikesnis ir namų gyventojams. Juk dėl oro trūkumo ne vienam įsiskausta galva ar pablogėja nuotaika.

plastikiniu langu rasojimas

penktadienis, liepos 03, 2015

Plastikinių langų privalumai

Plastikinių langų privalumai – kokie jie?

Šiuo metu plastikiniai langai yra tapę vos ne norma, kasdieniniu reiškiniu. Tai išties kokybiškas ir gyvenimo sąlygas gerinantis pastarųjų dešimtmečių kūrinys, tačiau norint visapusiškai išnaudoti gaminio privalumus, reikia juos... žinoti. Būtent tai ir padarysime – naujai pažvelgsime į plastikinius langus ir pasidomėsime jų įprastai, pamirštais ar neatrastais privalumais. 

Patikima šilumos izoliacija

Plastikiniai langai turi aukštą energijos vartojimo efektyvumą, kitaip tariant, jie užtikrina, kad būtų kuo mažesnis šilumos nuostolis. Tai pagrindinė priežastis, kodėl plastikiniai langai sukėlė tokį susidomėjimą ir taip greitai įsitvirtino rinkoje bei žmonių namuose. Besidomintys ekonomija ir susidūrę su termovizinėmis namų nuotraukomis žino, kad seni langai yra didžiausi kaltininkai dėl to, kad žiemą namuose šalta. Vien pakeitus langus į naujus plastikinius pritaikytus namo gyventojų poreikiams, galima pakelti vidutinę temperatūrą keliais laipsniais. Tai leidžia arba sumažinti šilumos naudojimą ir taip sutaupyti arba tiesiog mėgautis šiltesniu oru namuose. Sandarūs plastikiniai langai, specialiai sukurti profiliai užtikrina šiltesnį ir patogesnį gyvenimą.



Garso izoliacija

Tarsi bonusas prie šilumos izoliacijos yra ir garso izoliacija. Sandarūs plastikiniai langai net be papildomų priemonių skirtų garsui iš išorės slopinti, geba nuslopinti net judrios gatvės triukšmą. Žinoma, jei už langų visą parą veikia buldozeriai ar kaukia sirenos, tuomet gali prireikti specialių plastikinių langų su storesniais stiklais, t.y. su padidinta garso izoliacija. Žinoma, prie garso izoliacijos prisideda ir geras jų sumontavimas, įtvirtinimas, nes jei tarpas tarp sienos ir lango bus su plyšiais ar netinkamai sutvarkytas – garso izoliacija tikrai nepasijus.

Priderinama prie įvairių interjerų ir eksterjerų

Nors įprasta matyti baltus plastikinius langus, tačiau iš tikro jų išvaizda gali būti kur kas įvairesnė. Plastikiniai langai Vilniuje ir kituose didmiesčiuose dažnai užsakomi individualiai su pasirinkta spalva ar medžio imitacija. Langai gali būti vienos spalvos iš vidaus ir kitos iš išorės, kas labai patinka individualių namų savininkams besirūpinantiems ne tik jaukiu interjeru, tačiau ir subtiliu eksterjeru. Žinoma, spalvoti plastikiniai langai kainuoja kiek daugiau, nes dažnai gaminami tik gavus užsakymą. Tuo tarpu balti profiliai dažniausiai laukia pagaminti, tereikia sumontuoti, tad taip darbų atlikimo terminas ryškiai sutrumpėja. Tačiau dėl išskirtinių spalvotų langų galima kelias dieneles ilgiau ir palaukti.

Mažesnė priežiūra, tvirtesni

Artimiausia plastikinių langų alternatyva – seni geri mediniai langai, todėl su jais lyginamos daugelis savybių. Priešingai nei mediniai, plastikiniai langai kelia mažiau rūpesčio namų šeimininkams. Plastikinius langus tereikia nuvalyti drėgna šluoste su įprastais namuose naudojamais valikliais be abrazyvinių dalelių ir jie vėl atrodo kaip nauji. Tuo tarpu medinius langus reikia ne tik valyti, tačiau kas 3-5 metus tenka ir perdažyti. Taip yra todėl, kad mediniai langai nėra atsparūs aplinkos poveikiui – vėjui, lietui, šalčiui, karščiui, tiesioginiams saulės spinduliams. O plastikas yra daug atsparesnis. Taip pat svarbu paminėti, jog plastikas nėra taip lengvai paveikiamas svorio ar slėgio, todėl langai bėgant laikui neišsikraipo.

Ekologiški, perdirbami 

Plastikiniai langai gaminami be švino, iš ekologiškų, kokybiškų medžiagų, atitinkančių aukštus ES kokybės standartus. Pagaminti plastikiniai langai yra sertifikuojami ir ženklinami CE atitikties ženklu. Plastikas iš kurio gaminami langai yra perdirbamas. Tad langai  nekenksmingi nei žmonėms, nei gamtai.

Gera kaina

Ir galiausiai, plastikinių langų kaina yra prieinama bei atitinkanti kokybę. Tai viena pigiausių langų alternatyvų. Taip pat faktas, jog plastikiniai langai nereikalauja papildomos priežiūros, t.y. dažymo, lemia jų pigesnę jų eksploataciją.


ketvirtadienis, birželio 25, 2015

Dažniausiai užduodamas klausimas apie plastikinius langus


Plastikiniai langai, klausimai ir atsakymai

Nors plastikiniai langai Vilniuje jau nėra naujiena, tačiau nuolat besikeičiančios jų tendencijos, įprotis juos lyginti su mediniais langais, bloga kaimynų patirtis ir sklandantys mitai besirenkantį langus žmogų pradeda gluminti. Kyla begalės klausimų norint sužinoti daugiau bei išsklaidyti abejones ar pasirinkimas yra tinkamas. Todėl šiandien pabandysime atsakyti į esminį ir dažniausiai specialistams užduodamą klausimą apie plastikinius langus:  į ką atkreipti dėmesį renkantis plastikinius langus?
Yra daugybė parametrų lemiančių ar plastikiniai langai yra geri ar ne, todėl kartais išties sunku susigaudyti. Tad pirmas žingsnis – pasirinkti patikimą gamintoją bei pardavėją, kuriuo būtų galima pasitikėti ir kuris išties patars kas konkrečiai jūsų atveju yra geriausias pasirinkimas. Prieš kreipiantis dėl langų vertėtų pasiteirauti pažįstamų, kolegų kur jie įsigijo langus ir ar yra patenkinti jų kokybe, verta paskaityti ir komentarus bei atsiliepimus internete. Taip išvengsite apgavikų, siūlančių itin pigius langus, o vėliau likviduojančių veiklą ir paliekančių pirkėjus be garantinio aptarnavimo, su prastos kokybės, nesandariais langais.

Langų savybės

Gyvename Lietuvoje, kur vasara išties trumpa ir šiluma nelepina. Tad pagrindinis plastikiniams langams keliamas kriterijus – neišleisti šilumos iš namų. Specialistai tai vadina „šilumos laidumu koeficientu“(matuojama W/m2K). Kuo mažesnis laidumas, tuo langai geresni. Pagal galiojančius statybos techninius reglamentus, gyvenamiems namams skirtų plastikinių langų šilumos laidumo koeficientas turėtų būti ne didesnis nei 1,4 W/m2K. Šilčiausiais laikomi plastikiniai langai su 0,7 W/m2K.

Garso izoliacija yra ne ką mažesnis kriterijus langams. Ypač gyvenant arti gatvės ir norint apsisaugoti nuo gatvės triukšmo. Tačiau viena klaida, kurią daro besiorientuojantys į garso izoliaciją, yra ventiliacijos sistemos trūkumas. Garso izoliacija gaunama užtikrinant absoliutų sandarumą, todėl jokia natūrali ventiliacija nevyks. Norint išvėdinti kambarį teks atidaryti langą, o taip į namus vėl brausis triukšmas. Todėl įrenginėjant plastikinius langus su puikia garso izoliacija reikia įsirengti savaiminę ventiliacijos sistemą ar kondicionierių-ventiliatorių.
Prisipažinkite – ar ventiliacijos sistema yra kriterijų sąraše? Iš ties ji turėtų būti vienu svarbiausiu kriterijumi.  Kuomet pro senus medinius langus “košė” vėjas ir apie papildomą ventiliaciją nereikėjo galvoti, įsirengus plastikinius langus sunku persiorientuoti ir net numatyti, jog sandarūs langai neįvertinus ventiliacijos poreikio gali sukelti problemą – besikaupiantį kondensatą ant langų bei pelėjančius kambario kampus. Lai skamba tai kaip priminimas, jog plastikiniai langai be ventiliacijos negali džiuginti namų šeimininkų. 
Renkantis langus dažniausiai specialistai aiškina apie stiklo paketus, profilius, galiausiai prieina diskusija prie garso izoliacijos ir ventiliacijos. Tačiau net ir tokių smulkmenų kaip tarpinės negalima pamiršti. Jei langai yra darinėjami – tarpinės labai aktualu. Langai gaminami su dvejomis arba trimis sandarinimo tarpinėmis. Aukštutiniuose aukštuose arba vėjuotose kraštuose, pavyzdžiui, Klaipėdoje, siūloma rinktis langus su trejomis sandarinimo tarpinėmis. Tuo tarpu plastikiniai langai Vilniuje dažniausiai pasirenkami su dvejomis tarpinėmis. Geriausiomis specialistai laiko juodas, nepriklijuotas ir neįpresuotas tarpines. Taip yra todėl, kad įpresuotos tarpinės susilydo su plastiku ir langai ilgainiui praranda sandarumą.

Plastikinių langų apsaugos

Besirūpinantiems savo namų saugumu langų gamintojai siūlo specialias apsaugas neleidžiančias ilgapirščiams atidaryti langų iš išorės. Tačiau taip pat reikia įspėti, jog jei vagys bus atkaklūs ir visgi bandys išlaužti langą – jis bus sugadintas taip, kad greičiausiai teks keisti visą langą. Tai tampa pakankamai didelėmis išlaidomis, todėl renkantis reikėtų įvertinti alternatyvas, pavyzdžiui, signalizaciją. Gyvenant mieste signalizacija gali būti naudingesnė, nes apsaugos tarnybos atvyksta per kelias minutes, tuo tarpu gyvenant atokiau nuo miesto, sodyboje, norėtųsi, jog vagys netektų apskritai jokios galimybės įsibrauti į namus.

Ežero g. 7, LT-14265, Riešė, Vilniaus r.

Tel/Fax.: +370 5 2469851
Tel.: +370 699 43346
E-paštas: info (@) danize.lt
Svetainė: www.danize.lt

Įmonės prisistatymas

Sveiki, UAB Danizė įmonės kolektyvas matydami šiandienines plastikinių langų rinkos sąlygas ir pokyčių tendencijas, suprasdami jog šiuo metu vartotojui pasirinkti plastikinių langų ar durų gamintoją, pačių langų charakteristikas ir kokybę, tapo nepaprastai sudėtinga. Šiuo metu šalyje yra apie 500 langų gamintojų ir prekiautojų, daugybė plastikinių langų yra pagaminama Lenkijoje ir atvežama į mūsų rinką, todėl tikėtis įsigyti aukštos kokybės ir gerų charakteristikų langų, gerai neišmanat šios srities yra mažu mažiausiai naivu. Todėl norėdami jums padėti, mes nutarėme pradėti rašyti šį tinklaraštį ir padėti supažindinti jus visais klausimais apie plastikinius langus, nuo sąvokos iki jų priežiūros. Ir labai tikimės kad mūsų patarimai tikrai jums bus naudingi.

Pagarbiai UAB Danizė
kolektyvas ir direktorius

Stanislovas Danisevičius

Tel/Fax.: +370 5 2469851
Tel.: +370 699 43346
E-paštas: info (@) danize.lt
Svetainė: www.danize.lt

Apie UAB Danizė

UAB Danizė sukaupusi ilgametę patirtį plastikinių langų ir durų gamyboje, gamina aukščiausios kokybės plastikinius langus ir duris iš REHAU vokiškų profilių. Taip pat atlieka montavimo darbus, suteikia ilgalaikes garantijas, bei vykdo garantinę ir pogarantinę langų priežiūrą. Mus galite rasti šiais kontaktais:

Ežero g. 7, LT-14265, Riešė, Vilniaus r.

Tel/Fax.: +370 5 2469851
Tel.: +370 699 43346
E-paštas: info (@) danize.lt
Svetainė: www.danize.lt